Soru ve sorunlarınız için bize ulaşın: 0 531 268 6826

Beaphar Calming Cat Treats Sakinleştirici Kedi Ödülü 35 Gr

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Sakinleştirici kedi ödülleri - Kediler için tamamlayıcı gıda.
Beaphar sakinleştirici kedi ödülleri, lezzetli etli bir ödüldür.Kedileri rahatlatmak ve stresini azaltmak için özel olrak formüle edilmiştir.Kediler özellikle kendi ortamlarındaki değişiklikleri hassastırlar ve bu neden davranış bozukluklarına ve sağlık komplikasyonlarına yol açabilir.Beaphar sakinleştirici kedi ödülleri şerbetçi otu melissa otu içerir.

Endişeli ve stresli bir kedi duyduğu rahatsızlığı birkaç şekilde gösterebilir.Bu sorunlar kusma, kaşıntı ve aşırı stres yada sürekli miyavlama şeklinde olabilir.

Çok stresli kediler yada ani değişiklik yaşayan kediler için idealdir.

Kullanım Talimatı
Alternatif olarak potansiyel stresli bir durumdanyarım saat öncesine kadar verilebilir.Ödüller gün boyunca 3 ayrı öğün şeklinde verebilirsiniz.Günde 6 adet ödülden fazla vermemeniz önerilir.Yanında daima taze su bulundurunuz.

Bileşimi: Tahıllar ve sebze türevleri, yağlar, süt ve süt türevleri, et ve et türevleri, sebze türevleri (Melisa otu, şerbetçi otu)

Analitik Bileşenler: Ham Protein %30, Ham Yağ %9 Ham Lif %4,2,Ham Kül %4,1,Nem %9,6Kalsiyum %0,17, Fosfor %0,6, Sodyum %0,16, Magnezyum %0,12, Postayum %0,53  PATİPET MARKET ORJİNALLİK GARANTİSİ VERİR.
 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Bu ürünleri de beğenebilirsiniz
Yükleniyor...