0
Soru ve sorunlarınız için bize ulaşın: 0 531 268 6826
0
0

Hills Orta Irk Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 10 kg + 2 kg HEDİYELİ

Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Garanti ve Teslimat
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
HİLLS SCİENCE PLAN PUPPY 12 KG 

Orta ırk köpekler, Brittany, Beagle, İngiliz Cocker Spaniel, Fransız Bulldog gibi köpeklerdir. Yetişkin ağırlıkları 11 ila 25 kilogram arasında değişir. Faydalı ve aynı zamanda refakatçidirler. Av, bekçi,kızak ve sürü köpekleri bu ırktan çıkmaktadır. Dışarıda çalışma konusunda çok başarılıdırlar. Günümüzde şehir yaşamına maruz kalmalarına rağmen halen yoğun çalışma konusunda bu tür köpeklerden yardım alınmaktadır. Büyümeleri diğer köpeklerle karşılaştırıldığında orta düzeyde seyretmektedir. Fakat gene de yavru dönemlerinde dikkat edilmelidir. Hill’s Orta ırk Yavru Köpek kuru köpek maması köpekler için ideal olanıdır.
 
Hills Puppy Medium Orta Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması
İlk doğdukları dönemlerde yavrular her gün ağırlıklarının %5 ile 10’u arasında kilo alımıyla karşılaşırlar. Sütten katı gıdaya geçişte dikkatli olunmalı kademeli geçiş yapılmalıdır. Sütten kesilme üçüncü haftalarda gerçekleşir. Yedinci haftaya gelindiğinde tanecikli mamalara daha çok ağırlık verilir. Dördüncü ve on ikinci haftalarda yavruların bağışıklık sisteminde sorun oluşabileceğinden dikkat edilmelidir. Anneden süt yoluyla geçen bağışıklığı geliştiren bazı mineraller kaybolmaya başlamıştır. Aşılara başlandığında vücut savunmaları yeniden düzene girecektir. Ayrıca kullanacağınız mamalar çok önemlidir. Hill’s orta ırk Yavru Köpek kuru köpek maması hem besleyici ve güçlendiricidir
 
Hills Puppy Medium Orta Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması
Yavru doğduktan sonra 12 aylığa ulaşıncaya kadar ağırlığının 40- 50 katına ulaşır.Her ne kadar sindirim sistemi çok gelişmemiş bile olsa enerjisinden dolayı yetişkin köpeklerin iki katına kadar enerji alması gerekir. Yavru köpeğe verilecek olan mamalar mideyi çok yormadan bu enerji gereksinimini karşılamalıdır. Yavru köpeğin en iyi sindirime ulaşmasında yüksek kalitede protein ve lifli mama gerekir. Dozunda uygulanacak olan kalsiyum alımı da kemik yapısının gelişiminde büyük rol oynar. Yavrular için 14. aya kadar beslenmeleri çok dikkat edilmelidir. 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
Bu ürünleri de beğenebilirsiniz
Güvenli Alışveriş

Alışverişin tadını çıkarın.

Ücretsiz Kargo

100₺ üzeri ücretsiz kargo

Sorunsuz İade

Ürünleri kolay iade edin.

Kolay Kullanım

Mobil uyumlu arayüz.